+420 724 689 247

Náš tým

Kompletní team SF People

email:


Zakládající členové společnosti

Marek Surový

Marek Surový

Marek je finanční poradce specializující se na oblast finančního a majetkového poradenství pro fyzické osoby na bankovním a úvěrovém trhu, investicích a na trhu pojistném.

Během své bohaté obchodní praxe pracoval v bankovním sektoru, jako senior consultant v makléřských firmách OVB a Partners, zde také jako executive manager. Zahraniční praxe v Londýně, GB. Vedle každodenní práce je také od roku 2009 individuální investor v oblasti nemovitostí a investic do obchodních podílů firem.

Rovněž je registrován v seznamu ČNB jako vázaný zástupce pro investice a úvěry a podřízený pojišťovací zprostředkovatel. Je majitel několika ocenění v oblasti finančního poradenství a správy klientských portfólií. V oblasti obchodu je také osobně držitelem řady odborných a oborových certifikátů. Od března 2012 je řídící partner společnosti S Financial People s.r.o..

Marek studoval ekonomickou fakultu VŠB – TU v Ostravě, obor národní hospodářství (specializace na mikroekonomii a mezinárodní vztahy).

email:
tel.: +420 724 689 247

 

Jiří Kunčík

Jiří Kunčík

Jirka je finanční poradce, jenž se specializuje na oblast finančního poradenství pro fyzické a právnické osoby. Zaměřuje se na pojistný, bankovní, úvěrový trh a také na trh investic. Dříve pracoval v sektoru pojišťovnictví jako pojišťovací poradce pro Generali Pojišťovnu, kde získal řadu odborných certifikátů a zkušeností v oblasti pojištění soukromých osob a firem.

Je registrován v seznamu ČNB jako vázaný zástupce pro investice a úvěry a podřízený pojišťovací zprostředkovatel. V oblasti obchodu získal několik ocenění. Od března 2012 pracuje ve společnosti S Financial People s.r.o..

Vystudoval Ekonomicko- správní fakultu Masarykovy univerzity v Brně, obor Finance se zaměřením na finanční trhy a investice.

Hovoří česky, anglicky a polsky.

email:
tel.: +420 608 867 041

Novinky

PF 2018

Váženi přátelé, děkujeme, že využíváte  našich služeb, což nás nesmírně těší a pobízí k další práci!

FP „Kritéria hypotečních úvěrů“

Článek najdete na str. 32.

PF 2014

Přejeme vám nejen úspěšný Nový rok 2014...

FP „Dlouhodobý klient, ryzí zlato“

Článek najdete na str. 38.-39.

Finanční poradce nás opět cituje

Další díl časopisu finančního poradce, kde citují naší kolegyni Kateřinu Röslerovou na str. 19.

Prestižní časopis „Finanční poradce“ nás cituje

  • Doporučení k nemovitostnímu fondu na str. 31
  • Rozhovor s partnerem společnost S Financial People na str. 38.-39.

Semináře finanční gramotnosti pro veřejnost 8.11.2012

Klienti mají 50% slevu (platíte pouhých 150,-)

Semináře finanční gramotnosti pro veřejnost

aktuální termíny: 12.7.2012, 9.8.2012

Výběrové řízení

Naše společnost plánuje rozšířit řady o nové odborníky, a proto vypisujeme výběrové řízení. Přijmeme 3 spolupracovníky na pozici: Finanční poradce s možností kariérového růstu...

Copyright © 2012 S Financial People s.r.o. | Created by Webové studio Xlibris.cz .