+420 724 689 247

O společnosti

Naše společnost nabízí kvalifikované poradenství pro své klienty ve spolupráci s finančními institucemi z řad bankovních domů, pojišťoven, stavebních spořitelen a investičních společností a tvoří tak pevný pilíř pro své klienty na cestě k obhospodařování svých finančních prostředků.

Silný osobní přístup našich poradců, kteří žijí v regionu kde služby nabízíme, umožňuje dobře se vcítit do potřeb našich klientů a lépe tak pomoci při vyřizování jejich finančních situací. Pomáhají nám k tomu velmi dobré vazby na obchodní partnery zde v regionu, i na jejich celostátní úrovni.

Společnost je založena v roce 2012 se stoprocentním vlastnictví Marka Surového, který se společně se svými kolegy rozhodl dát finančnímu poradenství punc, který mu právoplatně náleží a nemít tak ve svých řadách jedince, kteří sami nesplňují vysoké odborné a hodnotové nároky pro tento obor.

Cílem je tedy průběžně se svými partnery poskytovat poradcům zejména pravidelné obchodní a produktové vzdělání, včetně vzdělávání pro osobnostní rozvoj. Systém vstupního pohovoru a zkušební lhůty pro nového poradce je u nás samozřejmostí.

Všichni tak společně a v kruhu přátelství tvoří symbiózu pro odborné a vysoce kvalifikované poradenství s lidským přístupem pro naše klienty ve světě financí pod heslem Finanční poradenství pro Vás.

Novinky

FP „Kritéria hypotečních úvěrů“

Článek najdete na str. 32.

PF 2014

Přejeme vám nejen úspěšný Nový rok 2014...

FP „Dlouhodobý klient, ryzí zlato“

Článek najdete na str. 38.-39.

Finanční poradce nás opět cituje

Další díl časopisu finančního poradce, kde citují naší kolegyni Kateřinu Röslerovou na str. 19.

Prestižní časopis „Finanční poradce“ nás cituje

  • Doporučení k nemovitostnímu fondu na str. 31
  • Rozhovor s partnerem společnost S Financial People na str. 38.-39.

Semináře finanční gramotnosti pro veřejnost 8.11.2012

Klienti mají 50% slevu (platíte pouhých 150,-)

Semináře finanční gramotnosti pro veřejnost

aktuální termíny: 12.7.2012, 9.8.2012

Výběrové řízení

Naše společnost plánuje rozšířit řady o nové odborníky, a proto vypisujeme výběrové řízení. Přijmeme 3 spolupracovníky na pozici: Finanční poradce s možností kariérového růstu...

Copyright © 2012 S Financial People s.r.o. | Created by Webové studio Xlibris.cz .