+420 724 689 247

O společnosti

Naše společnost nabízí kvalifikované poradenství pro své klienty ve spolupráci s finančními institucemi z řad bankovních domů, pojišťoven, stavebních spořitelen a investičních společností a tvoří tak pevný pilíř pro své klienty na cestě k obhospodařování svých finančních prostředků.

Silný osobní přístup našich poradců, kteří žijí v regionu kde služby nabízíme, umožňuje dobře se vcítit do potřeb našich klientů a lépe tak pomoci při vyřizování jejich finančních situací. Pomáhají nám k tomu velmi dobré vazby na obchodní partnery zde v regionu, i na jejich celostátní úrovni.

Společnost je založena v roce 2012 se stoprocentním vlastnictví Marka Surového, který se společně se svými kolegy rozhodl dát finančnímu poradenství punc, který mu právoplatně náleží a nemít tak ve svých řadách jedince, kteří sami nesplňují vysoké odborné a hodnotové nároky pro tento obor.

Cílem je tedy průběžně se svými partnery poskytovat poradcům zejména pravidelné obchodní a produktové vzdělání, včetně vzdělávání pro osobnostní rozvoj. Systém vstupního pohovoru a zkušební lhůty pro nového poradce je u nás samozřejmostí.

Všichni tak společně a v kruhu přátelství tvoří symbiózu pro odborné a vysoce kvalifikované poradenství s lidským přístupem pro naše klienty ve světě financí pod heslem Finanční poradenství pro Vás.

Novinky

PF 2018

Váženi přátelé, děkujeme, že využíváte  našich služeb, což nás nesmírně těší a pobízí k další práci!

FP „Kritéria hypotečních úvěrů“

Článek najdete na str. 32.

PF 2014

Přejeme vám nejen úspěšný Nový rok 2014...

FP „Dlouhodobý klient, ryzí zlato“

Článek najdete na str. 38.-39.

Finanční poradce nás opět cituje

Další díl časopisu finančního poradce, kde citují naší kolegyni Kateřinu Röslerovou na str. 19.

Prestižní časopis „Finanční poradce“ nás cituje

  • Doporučení k nemovitostnímu fondu na str. 31
  • Rozhovor s partnerem společnost S Financial People na str. 38.-39.

Semináře finanční gramotnosti pro veřejnost 8.11.2012

Klienti mají 50% slevu (platíte pouhých 150,-)

Semináře finanční gramotnosti pro veřejnost

aktuální termíny: 12.7.2012, 9.8.2012

Výběrové řízení

Naše společnost plánuje rozšířit řady o nové odborníky, a proto vypisujeme výběrové řízení. Přijmeme 3 spolupracovníky na pozici: Finanční poradce s možností kariérového růstu...

Copyright © 2012 S Financial People s.r.o. | Created by Webové studio Xlibris.cz .